Jdi na obsah Jdi na menu
 


na této stránce nám můžete zanechat vzkazy

děkujeme za Vaše komentáře a hodnocení služby

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Miroslava Slavíčková, 25. 4. 2013 13:48)

Ráda bych poděkovala děvčatům ze služby,které se starají o mého tatínka.Jsou velice hodné,milé a vstřícné.Vzhledem k tomu,že jsem pracovně vytížená mi opravdu s tatínkem hodně pomáhají.Jsem ráda,že takové služby existují a tuto mohu vřele doporučit.

Re: poděkování

(Michaela Fedačková, 26. 6. 2013 14:25)

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se, aby naše služby byly kvalitní a vstřícné. Svých klientů si vážíme a respektujeme jejich přání a potřeby.

Hodnocení a poděkování

(Panáčková Dana, 1. 5. 2013 10:09)

Chtěla bych moc poděkovat děvčatům, jejich přístup a jednání s klientem je perfektní. Nejprve jsem je požádala o pomoc mamince, která si zlomila ruku a navíc se stará o manžela. Nakonec jsme se domluvily, že i když už je maminka v pořádku budou ji pomáhat s tatínkem, hlavně s koupáním. Domluva je úžasná, děvčata reagují pružně , podle situace a sami i navrhnou co by bylo pro něj vhodné. Ještě jednou děkuji, protože nebydlím v Přerově a mám jistotu, že je o ně postaráno. Všem kdo přemýšlí o takové pomoci můžu doporučit.

Re: Hodnocení a poděkování

(Michaela Fedačková, 26. 6. 2013 14:24)

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se, aby naše služby byly kvalitní a vstřícné. Svých klientů si vážíme a respektujeme jejich přání a potřeby. Jsme rádi, že se naše práce setkává s kladnou odezvou.

Hodnocení

(Věra Šišková, 2. 5. 2013 14:16)

Po příchodu z nemocnice, kde jsem prodělala po pádu těžkou operaci mi zajistila dcera péči u soukromé pečovatelské služby FENO.Chtěla bych poděkovat jejím pracovnicím , zejména paní Michaele, která o mně pečovala 3 měsíce po všech stránkách. Je milá, pracovitá, vstřícná přesně taková, jakou potřebují postižení lidé ve svém stáří nebo nemoci. Patří jí můj velký obdiv a dík.

Re: Hodnocení

(Michaela Fedačková, 26. 6. 2013 14:22)

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se, aby naše služby byly kvalitní a vstřícné. Svých klientů si vážíme a respektujeme jejich přání a potřeby. Vycházíme vstříc individuálním potřebám každého klienta.

Děkuji domácí péči FENO

(Sylva Majerová, 20. 6. 2013 9:08)

Touto cestou bych chtěla poděkovat domácí péči FENO za jejich příkladnou péči o moji maminku, která je velmi nemocná a poslední roky už jenom leží. Vyzkoušela jsem různé služby se kterými jsem nebyla úplně spokojená. Posledního půl roku jsem ale našla konečně to, co jsme společně s maminkou hledaly - péči, která je nejenom v pořádku po stránce odborné ale i lidské. Maminka se na každou návštěvu služby těší, při osobní hygieně, (kterou děvčata provádí precizně) a dalších úkonech si vždy příjemně popovídá a zvedne se jí nálada. Chodím do práce a vím, že co se týká maminky, můžu být v klidu díky této službě. Děkujeme moc - takových jako Vy je málo.

Re: Děkuji domácí péči FENO

(Michaela Fedačková, 26. 6. 2013 14:21)

Děkujeme. Svých klientů si vážíme a respektujeme jejich přání a potřeby. Jsme rádi, že jste se službou spokojení. Budeme se snažit i její další zlepšení a zkvalitnění.

Hodnocení Péče o rodinu a domácnost FENO

(Zdena, 31. 1. 2013 13:07)

Domácí péče FENO dochází již několik měsíců k mé mamince, která před několika lety spadla na náledí a měla těžký úraz s trvalými následky.
Můžu s čistým svědomím prohlásit, že jsme s touto službou po celou dobu, maximálně spokojeni. Paní která má maminku na starosti je profesionální, pečlivá, spolehlivá, vždy optimisticky naladěná, s maminkou mají mezi sebou velmi hezký vztah. Vždy si povykládají, trpělivě proberou maminčiny problémy a snaží se je společně řešit. Dokáže operativně zareagovat na nenadálé situace. Domluvily jsme se i na tom, že je se mnou v každodenním kontaktu v případě, že nemám čas k mamince zajít.
Určitě bych tuto službu mohla doporučit všem, kdo se chtějí dobře postarat o své blízké a být bez obav, v klidu a jistotě.

Re: Hodnocení Péče o rodinu a domácnost FENO

(Michaela Fedačková, 26. 6. 2013 14:16)

Děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se, aby naše služby byly kvalitní a vstřícné. Svých klientů si vážíme a respektujeme jejich přání a potřeby.